ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق همین وب سایت انجام می‌شود. ابتدا جهت عضویت در سایت، از اینجا مراجعه نموده و فرم مربوطه را مطالعه فرمایید. سیستم به شما یک کلمه عبور اختصاص می‌دهد که به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. این کلمه را می‌توانید پس از اولین بار ورود به سایت تغییر دهید. در این قسمت نوع عضویت خود را به صورت صحیح مشخص فرمایید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، می‌توانید به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

انواع عضویت به صورت زیر است:

  • اعضای انجمن آب و فاضلاب ایران (با ارائه شماره عضویت) هنگام ثبت‌نام

  • دانشجویان (با ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر) هنگام ثبت‌نام

  • شرکت‌کنندگان آزاد

ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود:

  • ثبت‌نام حقیقی

  • ثبت‌نام حقوقی

ثبت‌نام حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش و کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

تذکر: برای ثبت نام حقوقی به گزینه حامیان مراجعه شود.

 

راهنمای ثبت نام افراد حقیقی به صورت انفرادی

 

پس از تکمیل عضویت در وب سایت همایش، با مراجعه به (منوی ثبت‌نام - گزینه فرم شرکت در همایش) می‌توانید در همایش ثبت‌نام کنید و در نشست‌های ارائه مقالات، سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی (در صورت وجود ظرفیت) شرکت نمایید. پس از مشخص نمودن نوع عضویت و ذخیره آن، به منوی ثبت‌نام گزینه «فرم شرکت در همایش» مراجعه نمایید. در این صفحه مشخصات کاربر نمایش داده می‌شود. به ستون وضعیت در جدول توجه فرمایید در صورتی که برای پرداخت هزینه تأیید شده بود، گزینه «ادامه صدور صورتحساب» را انتخاب نموده و مبلغ صورتحساب را  از طریق درگاه اینترنتی انجمن آب و فاضلاب ایران واریز نموده در نهایت رسید پرداختی جومبانک را در سایت همایش و قسمت ثبت‌نام، صدور صورتحساب و پرداخت هزینه وارد نمایید.

 

هزینه ثبت‌نام برای شرکت کنندگان به شرح زیر است:لازم به ذکر است به ازای هر مقاله اضافه، مبلغ 1.200.000 ریال به هزینه ثبت نام اولیه افزوده می‌شود.

از تایید عضویت اعضای محترم انجمن آب و فاضلاب ایران که حق عضویت خود را پرداخت نکرده اند معذوریم